25 lat
Doświadczenia
Profesjonalizm, kompetencja i doświadczenie.

Aktualności

 • XVI Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL

  XVI Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL

  8 stycznia 2016

  Serdecznie zapraszamy na XVI Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL. W dniach 28-29.01.2016 r. w Kazimierzu Dolnym n/Wisłą. Patronatem medialnym będzie NE – Nowa Energia. Tematami poruszanymi podczas kongresu będą Odnawialne źródła energii, Alternatywne paliwa dla energetyki, technologie termicznego przekształcania odpadów, kogeneracja, rynek paliw dla energetyki (gaz, węgiel, biomasa).
 • Życzenia Świąteczne

  Życzenia Świąteczne

  22 grudnia 2015

  Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.
 • ENERGETICS 2015

  ENERGETICS 2015

  11 listopada 2015

  W dniu 17.11.2015 w godzinach 12:00-17:00 odbędzie się Forum Dystrybutorów Energii Niezawodność Dostaw Energii Elektrycznej w Polsce Centrum Targowo-Wystawiennicze Targi Lublin S.A. ul. Dworcowa 11
 • Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

  Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

  16 października 2015

  W dn. 2 - 4 października br. odbyły się Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - najważniejsze wydarzenie branży eko produktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Bieżąca edycja okazała się rekordową w liczbie wystawców - blisko 350 firm zaprezentowało swoją ofertę. Program targów obfitował w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.
 • 17 TARGÓW TECHNIK GRZEWCZYCH I ZIELONYCH ENERGII

  17 TARGÓW TECHNIK GRZEWCZYCH I ZIELONYCH ENERGII "INSTAL-SYSTEM 2015”

  15 września 2015

  Największe w południowej Polsce spotkanie branżowe odbędzie się w dniach 25 - 27 września 2015 roku w Hali Pod Dębowcem w Bielsku - Białej. Tematyka obejmuje zarówno technologie i urządzenia grzewcze, jak i systemy pozyskiwania energii odnawialnych ze słońca, wiatru, ziemi i wody na potrzeby mieszkalnictwa.
 • ENERGETAB 2015

  ENERGETAB 2015

  21 sierpnia 2015

  Na tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2015 wpłynęły zgłoszenia od ponad 700 wystawców z 17 krajów Europy i Azji, którzy pragną zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki. Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.
 • Nowe kursy i szkolenia w SEP

  Nowe kursy i szkolenia w SEP

  30 lipca 2015

  Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z obowiązującą od sierpnia propozycją na kursy i szkolenia.
 • Jubileusz 70-lecia Instytutu Nafty i Gazu

  Jubileusz 70-lecia Instytutu Nafty i Gazu

  22 lipca 2015

  W dniu 8 stycznia 2015 r. Instytut Nafty i Gazu w Krakowie obchodził uroczyście Jubileusz 70-lecia swojej działalności. Patronat Honorowy nad uroczystościami przyjęli: Wiceprezes Rady Ministrów, Ministra Gospodarki Janusz Piechociński oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Lena Kolarska-Bobińska.
 • EUREL International Management Cup 2015

  EUREL International Management Cup 2015

  20 lipca 2015

  EUREL International Management Cup, to symulacyjna, strategiczna gra biznesowa dla studentów i młodych inżynierów elektryków. Jest to gra, wykorzystywana w szkoleniach zarządzania w firmie Siemens i obejmuje wszystkie obszary zarządzania korporacji jak zamówienia, produkcję, HR, badania i rozwój, marketing i sprzedaż. Młodzi ludzie krok po kroku uczą się, w jaki sposób podejmować decyzje w takich aspektach jak cykl produkcyjny, kompetencje osobiste, zarządzanie kosztami produkcji, usprawniania, ceny akcji, ocena, jak również zarządzanie zorientowane na inwestowanie na giełdzie.
 • 26 Światowa Konferencja Gazownicza (World Gas Conference – WGC Paris 2015)

  26 Światowa Konferencja Gazownicza (World Gas Conference – WGC Paris 2015)

  11 lipca 2015

  W dniach 1 do 5 czerwca 2015 r. w Paryżu odbyła się 26 Światowa Konferencja Gazownicza (World Gas Conference – WGC Paris 2015).