25 lat
Doświadczenia
Profesjonalizm, kompetencja i doświadczenie.

Aktualności

 • XXVII Konferencja Energetyczna EuroPOWER

  XXVII Konferencja Energetyczna EuroPOWER

  2 stycznia 2018

  Konferencja Energetyczna EuroPOWER to najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energii w Polsce. Od początków powstania wydarzenie stawia sobie za cel mówienia o najbardziej aktualnych wyzwaniach i problemach dotyczących branży.
 • XVIII Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL

  XVIII Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL

  6 grudnia 2017

  Rok 2018 jest dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji jak i nowymi priorytetami rządowej polityki energetycznej.
 • XVI Konferencja Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE'17

  XVI Konferencja Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE'17

  7 listopada 2017

  Przewodnim tematem XVI Konferencji SIwE'17 będzie bezpieczeństwo sieci energetycznej w kontekście ogromnego jej nasycenia infrastrukturą teleinformatyczną.
 • Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017

  Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017

  26 września 2017

  W trakcie dwóch dni 18-19 października 2017 r. przedstawiciele branży zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Wśród prelegentów i wystawców tegorocznej edycji są między innymi: Złoci Partnerzy - SIEMENS, WAGO ELWAG, GLOBAL CONTROL 5, ROGER; Srebrni Partnerzy - IMPAKT, AMiT i Brązowi Partnerzy - ENIKA . Wkrótce przedstawimy pełną listę wystawców i prelegentów, a także program wydarzenia.
 • Międzynarodowa konferencja na temat postępów w dziedzinie systemów energetycznych i inżynierii środowiska

  Międzynarodowa konferencja na temat postępów w dziedzinie systemów energetycznych i inżynierii środowiska

  14 sierpnia 2017

  I Międzynarodowa konferencja na temat postępów w dziedzinie systemów energetycznych i inżynierii środowiska jest organizowana przez Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet w Nowym Meksyku oraz Uniwersytet Brunel w Londynie.
 • IV Międzynarodowa konferencja

  IV Międzynarodowa konferencja "ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII - technika, technologia, innowacje"

  20 czerwca 2017

  IV Międzynarodowa konferencja "ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII - technika, technologia, innowacje"
 • ENEX 2017

  ENEX 2017

  22 lutego 2017

  Serdecznie zapraszamy na XX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XV Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Tematyka wydarzenia skupiać się będzie na energetyce, elektrotechnice, OZE i samochodach elektrycznych. W targach wezmą udział między innymi inżynierowie, eksperci oraz przedsiębiorcy, którzy na co dzień wpływają na wytwarzanie i wykorzystywanie energii we współczesnym świecie. Miejsce wydarzenia: Targi Kielce Zakładowa 1 Kielce Data wydarzenia: 01-02.03.2017 SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
 • infoENERGIA 2017

  infoENERGIA 2017

  13 lutego 2017

  infoENERGIA 2017 Serdecznie zapraszamy na targi i konferencję współtowarzyszące wydarzeniu infoENERGIA 2017. Celem spotkania będzie przybliżenie potencjału efektywności energetycznej oraz promowanie najnowszych praktyk, technik oszczędzania energii i sposobów obniżania jej kosztów. Do odwiedzenia Targów i udziału w Konferencji w szczególności zapraszamy: przedstawicieli przemysłu i biznesu, samorządy, a także wszystkich zainteresowanych oszczędnościami energii. Miejsce wydarzenia: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Data wydarzenia: 23-24 lutego 2017 r.
 • VI Konferencja „RYNEK CIEPŁA SYSTEMOWEGO”,

  VI Konferencja „RYNEK CIEPŁA SYSTEMOWEGO”,

  7 lutego 2017

  Serdecznie zapraszamy na VI Konferencję „RYNEK CIEPŁA SYSTEMOWEGO”, organizowanej przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polski wraz z Okręgowym Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Puławach i Lubelskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej S.A. W wydarzeniu będą brały udział m.in. przedstawiciele kadr kierowniczych i zarządów ciepłowniczych, elektrociepłowni, ciepłowni oraz firm i organizacji współpracujących z branżą ciepłowniczą Na Konferencji poruszane będą bloki tematyczne, takie jak: „Otoczenie prawne ciepłownictwa systemowego”, „Ciepło systemowe narzędziem poprawy jakości powietrza w mieście – certyfikacja systemów ciepłowniczych”, „Marketing i promocja ciepła systemowego” i wiele innych. Miejsce wydarzenia: Hotel IUNG, Al. Królewska 17 w Puławach Data wydarzenia: 14-16.02.2017 r. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 • Kongres Powerpol

  Kongres Powerpol

  7 stycznia 2017

  Kongres Powerpol Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL. Tematem przewodnim wydarzenia będzie: „Rok 2017: Perspektywy rozwoju polskiej energetyki”. Do udziału w debatach zaproszeni zostali przedstawiciele polskich i europejskich spółek energetycznych, a także organizacje branżowe, przedstawiciele biznesu oraz środowiska akademickie. Spotkanie tych podmiotów ma ułatwić omówienie zmian rynkowych oraz potencjalnych strategii działania spółek energetycznych, sektora elektroenergetycznego i górniczego. Miejsce wydarzenia: Warszawa, Hotel Marriott. Data wydarzenia: 11-12 stycznia 2017 r. Zapraszamy serdecznie !
« Wstecz1234567Dalej »